2021'de Instagram Etkileşimini Kolayca Artırmanın 3 Yolu

2021'de Instagram Etkileşimini Kolayca Artırmanın 3 Yolu

 

2021’de Instagram etkileşimini nasıl arttıracağınızı merak ediyor musunuz? Yalnız değilsiniz! Yakın zamana kadar, bir gönderideki beğeniler kişisel profillerimizde sadece bir sayıydı. Fakat günümüzde kazandığınız her takipçi, aldığınız her beğeni sizleri markalarla işbirliği yapmaya ve bu işbirliklerinden para kazandırmaya yaklaştırmakta.

Instagram stratejinizi üst düzeye çıkarmanın ve 2021’de Instagram profilinizin etkileşimini arttırmanın 3 yolunu paylaşıyoruz:

  1. Akışınız için "kaydedilebilir" içerik oluşturun

Instagram etkileşimini nasıl ölçtüğümüz, beğeniler artık gönderilerde gizlendiğinden değişti.

Artık Instagram yorumları, paylaşımları ve kayıtları her zamankinden daha önemli. Bu nedenle, bu yılki katılımınızı geliştirmenin en iyi yolu, izleyicilerinizi bu kaydet düğmesine dokunmaya teşvik eden daha fazla içerik oluşturmaktır!

https://mk0laterblogouwugirk.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/08/Copy-of-TEMPLATE-Vertical-Single.png

 

 

 

 

Kaydedilebilir içerikler, kitlenizin daha sonra tekrar ziyaret etmek isteyeceğini bildiğiniz bir şeydir.

Akışınız için "kaydedilebilir" içerik üzerinde beyin fırtınası yaparken, sizi takip eden kitleniz için neyin önemli olduğunu ve neyin değer bulacağını düşünün. Bu, bir infografikten komik mizahi görsellere veya yankı uyandıracağını bildiğiniz alıntılara kadar her şey olabilir.

  1. Instagram Hikayelerini Etkileşime Uygun Kullanın

Her gün 500 milyondan fazla Instagram kullanıcısı, Instagram hikayelerini izliyor ve bu sayı gün geçtikçe artmakta.

Instagram hikayeleri takipçilerinizi sizinle sohbet etmeye, fikirlerini ve deneyimlerini paylaşmaya teşvik etmenin harika bir yoludur ve size/profilinize bağlı hisseden sadık bir takipçi kitlesi oluşturmanızı sağlar.

  1. Yeni İçerik Türlerini Düzenli Olarak Test ve Analiz Edin

Instagram'daki en iyi içerik planlarından bazıları deneylerden gelir. Yeni içerik türlerini denemek oturmuş Instagram profilinizde korkutucu gelebilir, özellikle de iyi bir şeyin peşindeyseniz ve mevcut içerik stratejinizle iyi bir etkileşim görüyorsanız.

 

3 Dakika Önce
Telefon Numarası

Firmamıza ait 0850 - 466 - 96 - 01 numaramız, numarayı tahsis ettiğimiz firmada çıkan teknik problemden dolayı erişimimizi kaybettik. Şu anda 0541 - 215 - 33 - 38 numaralı şahsi telefonumuzdan hizmet vermekteyiz.

Bilginize,